Hakkımızda

İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Avrupa dahil dünyanın en büyük ve önde gelen alışveriş-eğlence merkezlerinden biri olarak 15 Ekim 2005 tarihinde misafirlerine kapılarını açtı.

Türkiye’nin en eğlenceli alışveriş merkezi İstanbul Cevahir, 6 kata yayılan 300'den fazla markası ve 2.500 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Vizyondaki filmler, leziz tatlar, kapalı oyun parkı FunLab’de sınırsız eğlence ve daha birçok deneyim, İstanbul Cevahir bünyesinde yepyeni bir yaşam tarzı oluşturmak için bir araya geliyor. Böylece, misafirlerimizin tüm aile üyeleriyle birlikte keyifle vakit geçireceği eğlenceli bir alışveriş ortamı sunuyor.

İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, ilk günden beri dünyanın önde gelen markalarına ev sahipliği yapıyor ve şimdi de Zara’nın dünyada yalnızca 3 tane bulunan konsept mağazasından birini İstanbul’un göbeğinde ağırlıyor. Sunduğu keyifli alışveriş deneyim vaadinin altını çizerken, bir kez daha farklı ve ilkleri yaşatan etkinlikleriyle de sosyal hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geliyor.

İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Türkiye’nin metropolü İstanbul’un stratejik bir noktasında bulunmaktadır. İçlerinde Koçtaş, Teknosa, Boyner, Marks&Spencer ve Migros’un da yer aldığı güçlü markalardan oluşan mağaza karmasının yanı sıra organize perakendeciliğindeki güçlü, ulusal ve uluslararası markalarının en önemli faaliyet alanlarından biri olarak, yerli ve yabancı ziyaretçilerine yılın 365 günü, 300'den fazla markasıyla hizmet vermeye devam ediyor.