BU YAZ DA

“İSTANBUL CEVAHİR”

MÜZİĞİN KALBİNİN ATTIĞI YER OLACAK

İstanbul Cevahir olarak, 2-4 Eylül tarihleri arasında ünlü isimlerin gerçekleştireceği konserlerle notaların ruhunu, müzik tutkunu ziyaretçileriyle buluşturacağız. Can Bonomo’dan Göksel’e çok sayıda müzisyen ile yazın tadı “Yine Cevahir’de!” olacak. Hayatın ritmini yakalamak isteyenler bu yaz da İstanbul Cevahir’in yaz konserlerinde bir araya gelecek.

2-4 Eylül tarihleri arasında müzik tutkunlarına eğlence dolu saatler yaşatacağız. Nova Norda’dan Can Bonomo’ya, Gripin’den Göksel’e sevilen sanatçılar ile yazın ışıltılı notaları, İstanbul Cevahir’de yankılanacak.

“Müziğin yeri ve zamanı” mottosuyla hazırladığımız konserlerde elektronik, rock ve pop gibi farklı tarzda müzikseverler İstanbul Cevahir’de buluşacak. Nova Norda’nın eşsiz müzik ziyafetiyle başlayacak etkinlikler, her yaştan dinleyicinin kalbinde yer eden Göksel’in sahne performansıyla son bulacak. Birbirinden özel sanatçıların canlı performanslarıyla müziğin kalbi yine Cevahir’de atarken; üç boyunca İstanbul Cevahir Ana Giriş Kapısı’nda devam edecek konserler, ücretsiz olarak gerçekleşecek.

İSTANBUL CEVAHİR KONSER PROGRAMI

2 Eylül Cuma Nova Norda (19:00) Can Bonomo (20:30)

3 Eylül Cumartesi Gripin (20:30)

4 Eylül Pazar Göksel (20:30)